Skąd wziął się pomysł na studio depilacji woskiem? Trochę o mnie i o Wax Studio.

Zanim opiszę Wam jak powstało Wax Studio, chciałabym napisać parę słów o sobie. Mam na imię Asia i jestem właścicielką salonów depilacji woskiem Wax Studio mieszczących się w Gdańsku. Prywatnie mam przyjemność być szczęśliwą mamą i żoną swojego męża. Jak każdy w dzisiejszych czasach staram się godzić domowe obowiązki z pracą i pasją do szeroko pojętej branży beauty.

Pomysł na otwarcie studia depilacji narodził się pod koniec studiów na kierunku kosmetologia. Przed zajęciami obejrzałam jeden z programów telewizji śniadaniowej, w którym przedstawiany został fantastyczny wosk australijskiej marki Lycon. Nie zastanawiając się długo, zaczęłam przeszukiwać Internet, aby dowiedzieć się więcej na ten temat oraz gdzie i kiedy zrobić szkolenia. Okazało się również, że Trójmiejski rynek nie ma do zaoferowania żadnego profesjonalnego studia, gdzie można się wydepilować, nie licząc salonów urody z pełną kosmetyką. Tak więc wzięłam się do roboty, zrobiłam potrzebne szkolenia i zaczęłam szukać miejsca na mój pierwszy poważny biznes.

Początki nie były łatwe, gdyż tworzyliśmy nową kategorią w Trójmieście, czyli studio specjalizujące się w depilacji woskiem. Od pięciu lat istniejemy w Gdańsku, a od kilku miesięcy możecie znaleźć nas również w Gdyni. Naszą ofertę uzupełnia zdrowe i bezpieczne dla skóry opalanie natryskowe. W między czasie udało mi się nawiązać współpracę z firmą Depileve, w której jestem szkoleniowcem. Dzięki temu jestem zawsze na bieżąco z nowymi technikami depilacji i woskami. Pracujemy na wosku paskowym i bezpaskowym, który jest mniej bolesny i przyjemniejszy dla skóry i wrażliwych części ciała. Dbamy o higienę zabiegu i o komfort naszych klientów. Staramy się aby czas oczekiwania na wizytę był jak najkrótszy, praktycznie z możliwością umówienia się „na teraz”.

Wykorzystując moje doświadczenie z prowadzenia salonów oraz po dziesiątkach przeprowadzonych szkoleń postanowiłam pisać bloga, w którym znajdziecie przydatne informacje (mam nadzieję) o depilacji i nie tylko. . Staramy się dla Was i piszemy dla Was!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × 3 =