Depilacja woskiem w ciąży

Bardzo często dzwonią do nas Panie i pytają czy mogą wykonać u nas depilację w ciąży czy jest to przeciwwskazanie?

Drogie przyszłe mamy, depilacja w ciąży nie jest przeciwwskazaniem. Bardzo ważne jest to czy chodziłyście wcześniej na depilację czy chcecie spróbować wykonać zabieg po raz pierwszy. Jeżeli chodziłyście już do nas lub innego salonu to nie ma problemu, wiecie dokładnie jak wygląda depilacja woskiem oraz na jaki ból ewentualnie można być przygotowanym. Jeśli Twoje samopoczucie jest dobre, a włoski są odpowiedniej długości to śmiało możesz wybrać się z brzuszkiem na wosk. Woski, na których pracujemy składają się z naturalnych składników: żywicy sosnowej , wosku pszczelego oraz z naturalnych ekstraktów np. oliwa z oliwek więc bez obaw, że jest to sztuczny produkt i może Wam zaszkodzić.

Gorzej ma się sprawa, gdy nigdy wcześniej nie byłaś na wosku, a Twoje włoski zawsze traktowałaś maszynką i niestety w dotyku przypominają bardziej jeża.., Jeśli tak to niestety, ale lepiej odłożyć depilację woskiem na później .
Dlaczego? Ponieważ może (ale nie musi) być to dla Ciebie niepotrzebny stres, który może wpłynąć negatywnie na Twoje samopoczucie. Oczywiście mówimy tu o depilacji większych okolic takich jak nogi czy całościowe bikini.

Depilacja bikini brazylian w ciąży? Tak, u nas damy radę:)

Na pewno dobrze wiecie , że kiedy rośnie nam brzuszek to niestety zaczynają znikać z pola widzenia inne części ciała. Ciężko jest więc samej wydepilować sobie bikini. Dlatego kobiety w ciąży często wybierają się do nas na wosk, aby bez problemu pozbyć się włosków tych z przodu jak i tych z tyłu . Panie przychodzą do nas nawet dwa dni przed terminem porodu aby nie mieć później problemu z włoskami.

Reasumując jeśli chodzisz na wosk to w ciąży nie musisz z niego rezygnować. Jeżeli planujesz wybrać się do nas po raz pierwszy to musisz sama określić jak się czujesz oraz jak ewentualnie znosisz ból. Z doświadczenia jako mama 3 latka, również depilowałam się w ciąży regularnie i czułam się świetnie, ale wiadomo, że każda z nas jest inna i musi osobiście podjąć decyzję o swojej pielęgnacji w czasie ciąży.

Z pozdrowieniami dla wszystkich przyszłych i teraźniejszych Mam, które miałyśmy okazję depilować lub dopiero wybierają się do naszych salonów w Gdańsku lub Olsztynie.

Asia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + 4 =