Depilacja Lycon

Co to jest Lycon?


Lycon to jeden z liderów na światowym rynku jeśli chodzi o woski do depilacji. Firma ma bardzo duże doświadczenie i wiedzę, gdyż powstała 30 lat temu w Australii. Założycielka Lycon jako pierwsza na świecie wykorzystała w woskach do depilacji odżywcze właściwości aloesu, rumianku, azulenu i lawendy. Woski Lycon używane są przez najbardziej ekskluzywne salony kosmetyczne oraz SPA. Pokochały ten wosk również gwiazdy takie jak: Victoria Beckham, Sienna Miller.

Lycon produkowany jest z naturalnych składników m.in. najwyższej jakości żywic oraz olejków aromaterapeutycznych. Dzięki temu wosk mocno chwyta włoski i usuwa je dokładnie. Jednocześnie jest bardzo delikatny dla Twojej skóry, a niska temperatura topnienia dodaje woskom odżywczo-regenerujących właściwości. Zabiegi z wykorzystaniem tych wosków pozostawiają skórę gładką i delikatną.

Lycon w porównaniu z innymi woskami pozostawia mniejsze podrażnienia na skórze oraz mniej się do niej przykleja gwarantując przy tym skuteczniejszą depilację oraz mniejszą bolesność zabiegu depilacji.

Jak wiecie w Wax Studio można również umówić się na depilację woskiem Lycon. W szczególności polecamy ją osobom, które obawiają się bólu lub mają bardzo wrażliwą skórę. Woskiem Lycon możemy wydepilować każdą część ciała. Oczywiście do delikatnych partii używamy wosku bezpaskowego Lycon Hot Wax przez co minimalizujemy bolesność zabiegu. Wosk Lycon prócz swoich doskonałych właściwości posiada jeszcze jedną zaletę, bardzo ładnie pachnie i ma śliczne kolory.

Jeśli jeszcze nie próbowałaś depilacji woskiem Lycon w Wax Studio możesz umówić się online lub telefonicznie.

Jedna myśl na temat “Depilacja Lycon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eleven + 5 =