Zdrowe i bezpieczne opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe
Szybka i bezpieczna alternatywa dla opalania słonecznego i solarium.

Większość z nas latem lubi wylegiwać się na słońcu m.in. po to, aby nadać skórze pięknego koloru.
Niestety ciągła ekspozycja na słońcu uszkadza skórę, promienie UV przenikają głęboko w warstwy skóry jej komórki, wysuszając ją, a ostatecznie nadając jej stary i zniszczony wygląd. Opalając się na słońcu występuje ryzyko wystąpienia nowotworów, które mogą prowadzić do brzydkich blizn, a nawet śmierci.

Dzięki opalaniu natryskowemu możesz uzyskać idealną opaleniznę w 20 minut bez uszkodzenia skóry. Opalenizna bez słońca jakim jest zabieg opalania natryskowego wykonywany w naszych salonach jest zdrową alternatywą dla uzyskania idealnej opalenizny. Taki rodzaj opalania daje nawet lepsze wyniki, gdyż pokrycie skóry jest równomierne.

Wiemy, że nasi klienci nie chcą narażać się na potencjalnie szkodliwe chemikalia dlatego w naszych salonach Wax Studio używamy tylko najbezpieczniejszych kosmetyków do opalania natryskowego, które nie zawierają szkodliwych substancji.
Pracujemy m.in. na produktach znanej australijskiej firmy SunFX, których produkty wolne są od: alkoholi, olejów mineralnych, perfum, sztucznych konserwantów, nie zawierają parabenów oraz glikolu propylenowego. Do produkcji płynów do opalania natryskowego używają tylko składników organicznych, naturalnych i hipoalergicznych.

Poniżej znajdziesz
Czy opalanie natryskowe jest bezpieczne podczas ciąży?
Chociaż nasze opalenizny używają składników organicznych, naturalnych i hipoalergicznych, polecamy zwrócić się do swojego lekarza przed zastosowaniem opalenizny w czasie ciąży.

Czy nadal muszę stosować krem przeciwsłoneczny?
Tak. Solarium natryskowe nie zapewnia żadnej użytecznej ochrony przed szkodliwymi promieniami UV. Zalecamy stosowanie zatwierdzonego filtra przeciwsłonecznego SPF 30+ 15 minut przed ekspozycją na słońce.

Jak przedłużyć żywotność mojej opalenizny?
Nawilżać skórę balsamami nawilżającymi.
Uwaga: należy unikać nadmiernej ekspozycji na wodę i jakąkolwiek formę złuszczania podczas opalenizny.

Co powinienem zrobić po zastosowaniu opalenizny?
Opalenizna zacznie się rozwijać natychmiast. Aby uzyskać najlepsze możliwe wyniki, należy unikać następujących aktywności w ciągu pierwszych 3-8 godzin:
· Woda
· Sauny / spa
· Ćwiczenia fizyczne / pocenie się
· Pływanie
· Obcisła odzież

Co powinienem założyć przychodząc do salonu?
Zaleca się noszenie luźnej i wygodnej ciemnej odzieży po umówionym opalaniu. Opalanie w większości przypadków, nie będzie plamiło odzieży, a jakiekolwiek delikatne ścieranie powinno pojawić się w praniu. Jednak niektóre zabarwienia mogą wystąpić na niektórych jasnych skórach, akrylu lub innych wrażliwych tkaninach.

Jak przygotować się do zabiegu opalania natryskowego?
Zalecamy oczyszczanie i złuszczanie ciała za pomocą peelingu dzień wcześniej przed zabiegiem lub tego samego dnia przed zabiegiem. Zapewni to najlepszy możliwy efekt opalenizny poprzez wyeliminowanie górnych warstw suchej i martwej skóry. Najlepiej jest również unikać stosowania dezodorantów i środków nawilżających oraz innych produktów, które mogą hamować skuteczność opalania. Jeśli nie masz czasu na zrobienie peelingu to w naszym salonie na ulicy Młyńskiej (Stare Miasto) istnieje możliwość umówienia się na opalanie oraz peeling i prysznic przed zabiegiem.


Większość ludzi może oczekiwać, że opalenizna będzie utrzymywać się od 5 do 7 dni, w zależności od rodzaju i przygotowania skóry. Niektórzy mogą utrzymywać opaleniznę nawet przez 10 dni. Regularne nawilżanie skóry znacznie przedłuża żywotność opalenizny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × 4 =