Nowe woski do depilacji w Wax Studio – Nd Wosk by Norma de Durville Polska

Cześć,

W Wax Studio stale dążymy do polepszania swoich usług. Od pewnego czasu szukaliśmy nowych wosków, które spełnią nasze wysokie oczekiwania.

Przetestowaliśmy woski do depilacji ciała większości europejskich producentów i po długim poszukiwaniu i jeszcze dłużym testowaniu niezliczonej ilości wosków znaleźliśmy te właściwe:)

Od pewnego czasu pracujemy na woskach marki Norma de Durville, która w Polsce znana jest jako Nd Wosk.

Norma de Durville to firma pochądząca z Francji, która posiada ponad 50 lat doświadczenie w produkcji wosków i kosmetyków do depilacji ciała.

Depilacja woskami ND jest bardzo delikatna co już za pewne część z Was odczuła na swojej skórze:) Woski te są bardzo delikatne, pieknie pachną i nie uczulają. Dla osób, które boją się deplacji woskiem lub są bardzo wyczulone na ból mamy opcję depilacji Soft Wax. Depilacja woskami Soft Wax (woskiem paskowym i bezpaskowym) jest bardzo delikatna, gdyż woski te nie posiadają kalafonii (żywic sosny), a bazują na woskach pszczelich i wyciągach z roślin, które koją skórę po depilacji.
Oczywiście standardowe woski do depilacji bezpaskowej i paskowej woskami typu Film Wax, Hard Wax i Strip Wax są bardzo delikatne i w odczuciu większości naszych klientów, są delikatniejsze od wosków poprzednio używanych w naszych salonach.
Dzięki nowym woskom, wkrótce do naszych salonów wprowadzimy opcję depilacji bezpaskowej dużych obszarów ciała jak nogi, plecy i ręce.
Poszerzamy również ofertę dla Panów dzięki woskom dedykowanym do depilacji męskiej.
Dzięki Nd Wosk już wkrótce wprowadzimy do oferty depilację w 100% naturalną z woskami wykonanymi w 100% z naturalnych składników, dzięki czemu nasze hasło Depilacja woskiem naturalnie… będzie w pełni dla tych, którzy szukają tylko produktów Eko i Bio.
Oczywiście kosmetyki, które używamy przed, w trakcie i po depilacji są wykonane z najwyższej jakości komponentów:)

A jakie są Wasze odczucia odnośnie naszych nowych wosków?

Więcej o Norma de Durville Polska na www.ndwosk.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × 3 =