DEPILACJA BIKINI WOSKIEM - Wax Studio - Kosmetologia, depilacja laserowa i woskiem

DEPILACJA BIKINI WOSKIEM

Jak się przygotować do depilacji bikini?

1. Twoje włoski nie mogą być krótsze niż 0,5 cm (około 2 tygodnie zapuszczania).

2. Zaplanuj wizytę tak, aby bezpośrednio przed lub po zabiegu nie korzystać z sauny, siłowni czy opalania.

A teraz kilka faktów o depilacji bikini woskiem.

Zastanawiasz się pewnie jak bardzo musi boleć depilacja miejsc intymnych. Tutaj mogę Cię mile zaskoczyć, gdyż u nas ten zabieg przebiega bardzo sprawnie i komfortowo. Pracujemy na bezpaskowych woskach najwyższej jakości, które nie przyklejają się do skóry, a jedynie do włosa. Klientki, które robiły u nas depilację po raz pierwszy zawsze mówią „myślałam, że jest to bardzo bolesny zabieg, ale to mnie prawie nie bolało”. Co ciekawe to fakt , że w Wax Studio klientki najczęściej wybierają depilację bikini brazylian/Hollywood czyli depilujemy wszystko na gładko. Jest to zabieg, który cieszy się największą popularnością i od dawna nie jest tematem tabu, nie musisz się wstydzić chodząc „na wosk”. Nie ma ograniczeń wiekowych, depilujemy kobiety w najróżniejszym wieku. Nie musisz mieć ukończonych 18stu lat, aby do nas przyjść (oczywiście nie depilujemy kobiet bardzo młodych, chyba że przyjdą za zgodą rodziców), jak i nie musisz rezygnować z depilacji jeśli masz 60+.

Depilacja woskiem Twojego bikini w naszych salonach jest przede wszystkim bezpieczna, gdyż używamy tylko naturalnych wosków oraz jednorazowych szpatułek. Na skórę po zabiegu nakładamy profesjonalne łagodzące kosmetyki, aby dodatkowo zadbać o pielęgnację Twojej skóry.

Rodzaje bikini:

Bikini klasyczne, czyli bikini płytkie – usuwamy włoski do linii bielizny (śmiało możesz ubrać strój kąpielowy ;).

Bikini french: jest to półpełne bikini z zestawieniem paseczka na szerokości warg.

Bikini brazylian/hollywood: jest to bikini całościowe, depilujemy przód i tył zupełnie na gładko (najczęściej wybierane).

Najlepsze w depilacji bikini jest to, że efekt widzimy od razu i utrzymuje się na prawdę długo bo do około 3 tygodni. Wyobrażacie sobie tyle czasu bez golenia maszynką lub bez używania depilatora? Kolejnym Plus to fakt, iż widzimy że włoski stają się delikatniejsze i odrasta ich mniej (w większości przypadków już po pierwszym razie).

Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy depilacji bikini woskiem jest dla Ciebie to śmiało weź kalendarz do ręki i rezerwuj termin na swoja pierwsza profesjonalną depilację bikini:)