DEPILACJA MĘSKA INTYMNA (BOYZYLIAN) - Wax Studio - Kosmetologia, depilacja laserowa i woskiem

DEPILACJA MĘSKA INTYMNA (BOYZYLIAN)

Depilacja męska intymna
Depilacja męska nie jest dla nas tematem tabu….;)Idąc z duchem czasu oraz potrzeb naszych klientów postanowiliśmy wprowdzić do naszej oferty depilację stref intymnych również dla mężczyzn.

Jak przebiega taka depilacja i kto ją wykonuje?
Depilację wykonuje Kosmetolog z dużym doświadczniem w depilacji woskiem, w tym depilacji męskiej. Zabieg jest w 100% profesjonalny. Do depilacji delikatnych miejsc używamy naszego wosku typu ND SOFT WAX czyli najdelikatniejszego wosku bezpaskowego . Jest to specjalny wosk dedykowany do depilacji męskich włosków. Jego unikatowa formuła pozwala na skuteczne usunięcie twardego i ciężkiego zarostu.
Podczas depilacji Boyzilian depilujemy całe miejsca intymne w tym okolice międzypośladkową.
Zabieg trwa ok 45min.

Jak przygotować sie do depilacji Boyzylian?
– Długosć włosków nie może być krótsza niż 0,5cm, ale też włoski nie powinny być za długie.
– Pamietamy o higienie miejsca depilowanego ;). W salonie również mamy dostępny bidet także nie ma problemu z odświeżeniem się przed zabiegiem.

Czy zabieg jest bolesny?
Dzięki naszemu doświadczeniu oraz woskom Soft Wax (które są bardzo delikatne) jesteśmy w satnie przeprowadzić zabieg prawie bezboleśnie. Oczywiście zależy to również od tego czy jest to pierwsza depilacja czy już kolejna. Pierwsza depilacja woskiem może być bardziej odczuwalna niż każda następna.

Jak dbać o skórę po zabiegu?
Przeciwskazaniem bezpośrednio po zabiegu jest:
– opalanie (solarium lub słońce)
– sauna
– uprawianie sportu (w tym siłownia) do 48 godzin po zabiegu
– kąpiele w basienie oraz w słonej wodzie

Warto pielęgnować wydepilowaną okolicę specjalnymi kosmetykami, które są również dostępne w naszym salonie. Są to preparaty łagodzące oraz zapobiegające wrastaniu włosków. Oczywiście pani kosmetolog wszystko dokładnie wyjaśni i zaleci odpowiednią pielęgnacje skóry po zabiegu.