O nas

O NAS

Wax Studio to trójmiejskie salony depilacji woskiem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Nasz salon zlokalizowany jest w Gdańsku Wrzeszczu na Alei Grunwaldzkiej 99/101 (obok CH Manhattan). Salon znajduje się na 1 piętrze, wejście od Grunwaldzkiej.

Studio powstało po to, aby zadbać o Ciebie i Twój komfort bezbolesnej i szybkiej depilacji. U nas wykonasz m.in. depilację bikini brazylian, french, Hollywood oraz innych partii ciała.

Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, dzięki temu zapewniamy skuteczność i najwyższą jakość oferowanych usług. Specjalizujemy się głównie w depilacji woskiem stąd możesz mieć pewność, że znamy się na tym co robimy, a tysiące przeprowadzonych zabiegów depilacji woskiem pozwoliło nam nabrać ogromnego doświadczenia. Pracujemy na najlepszych, ultra delikatnych woskach bezpaskowych (twarde) oraz paskowych (miękkie), aby depilacja woskiem była jak najdelikatniejsza. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wykształceniem kosmetologicznym stąd możesz mieć pewność, że trafisz w „dobre ręce”.
Dzięki nam uzyskasz wymarzone gładkie ciało!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i szanując ich czas, wprowadziliśmy do oferty szybkie zabiegi upiększające takie jak : opalanie natryskowe, manicure, manicure hybrydowy oraz pedicure. Wszystko po to, aby w jednym miejscu zadbać o piękną i gładką skórę.

Zdajemy sobie sprawę, iż tempo życia i pracy jest szybkie, dlatego u nas nie musisz długo czekać na wizytę. Umów się telefonicznie lub wygodnie online.