O nas

O NAS

Wax Studio to trójmiejskie salony depilacji woskiem z ponad pięcioletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Nasze salony zlokalizowane są w Gdańsku we Wrzeszcz na Alei Grunwaldzkiej 99/101 (obok CH Manhattan) oraz Gdańsk Stare Miasto ul. Młyńska 9/11 tuż obok Wielkiego Młyna.

Studio powstało po to, aby zadbać o Ciebie i Twój komfort bezbolesnej i szybkiej depilacji. U nas wykonasz m.in. depilację bikini brazylian, french, Hollywood oraz innych partii ciała.

Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, dzięki temu zapewniamy skuteczność i najwyższą jakość oferowanych usług. Specjalizujemy się głównie w depilacji woskiem stąd możesz mieć pewność, że znamy się na tym co robimy, a tysiące przeprowadzonych zabiegów depilacji woskiem pozwoliło nam nabrać ogromnego doświadczenia. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wykształceniem kosmetologicznym stąd możesz mieć pewność, że trafisz w „dobre ręce”.
Dzięki nam uzyskasz wymarzone gładkie ciało!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i szanując ich czas, wprowadziliśmy do oferty szybkie zabiegi upiększające takie jak : opalanie natryskowe, manicure, manicure hybrydowy oraz pedicure. Wszystko po to, aby w jednym miejscu zadbać o piękną i gładką skórę.

Zdajemy sobie sprawę, iż tempo życia i pracy jest szybkie, dlatego u nas nie musisz długo czekać na wizytę. Umów się telefonicznie lub wygodnie online.